مناسب ترین قطار سفرتان را پیدا کنید

قبل از اینکه برای خرید اینترنتی بلیط قطار رجا، وارد سایت های فروش بلیط  قطار بشوید، برای اینکه بعد از سوار شدن به قطار توی ذوقتان نخورد، در انتخاب نوع قطار دقت کنید. شرکت رجا با قطارهای متنوعی که در اختیار ناوگان ریلی کشورمان گذاشته، مناسب ترین قطارها را برای تمام مسافران با سلیقه های متفاوت در نظر گرفته است. اگر می خواهید بلیط قطار رجا را اینترنتی خریداری کنید و نمی دانید کدام قطار رجا برای سفر شما مناسب تر است، خواندن این مطلب به شما کمک می کند. با ما همراه باشید.

وقتی می خواهید بلیط قطار برای سفرتان رزرو کنید، اول خیلی ذوق زده هستید چون هم هیجان سفر دارید و هم هیجان سفر با کوپه های خاطر انگیز قطار؛ اما وقعاً همه از خرید بلیط قطار راضی هستند؟ اینکه هزینه ای که بابت خرید بلیط می دهید، متناسب با قطاری است که انتظار آن را دارید یا نه؟ خیلی وقت ها شده که با ذوق سوار فلان قطار می شوید ولی از دیدن نمای ظاهر و کیفیت امکانات کوپه ها، توی ذوقتان می خورد؛ شاید انتظار امکانات بهتری را داشته اید! پس برای اینکه توی ذوقتان نخورد و قطاری که رزرو می کنید، دقیقاً همان چیزی باشد که می خواستید، قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار، با نگاهی به قطارهای رجا، با در نظر گرفتن مسافت و هزینه ی بلیط، مناسب ترین قطار را برای سفر انتخاب کنید و از سفرتان لذت ببرید.

 

بلیط قطار

با کدام قطار سفر کنم؟

قطارهای شرکت رجا با انواع چهارتخته، شش تخته و سالنی/صندلی، عضوی از ناوگان ریلی کشورمان هستند؛ بنابراین خیلی راحت می توانید در میان این قطارها، قطاری مناسب با شرایط خودتان را برای سفر پیدا کنید. پیشنهاد ما به شما برای انتخاب قطار مناسب، این است که با در نظر گرفتن مسافت راه، تعداد همراهانتان و هزینه ای که باید بابت خرید بلیط پرداخت کنید، بلیط قطار بخرید تا وقتی که وارد قطار می شوید، از انتخاب قطار خود پشیمان نشوید. 

شما اگر می خواهید یک سفر فوق العاده و راحت داشته باشید، قطارهای لوکس رجا به همراه پذیرایی و سرو غذای همراه بلیط بهترین گزینه هستند؛ اما در این ناوگان قطار های ارزان تری هم هستند که با در اختیار گذاشتن خدمات  مطلوب و پذیرایی رایگان، سفری امن و راحت را در مسیر های ریلی به همراه دارند. 

کوپه های جمع و جور قطارهای چهار تخته، از نوع درجه یک تا  مدل درجه3 با قیمت های متفاوت، مناسب ترین قطار رجا برای سفرهای خانوادگی شما است، البته اگر تعداد خانواده ی شما تا 6 نفر می رسد، قطار های شش تخته ی رجا، اقتصادی ترین قطارهای این شرکت هستند. اگر می خواهید به یک سفر گروهی و تورگردی در طول روز بروید، قطارهای سالنی/صندلی، انتخاب مناسب تری هستند؛ بهتر است بدانید که این قطارها ارزان ترین ناوگان شرکت رجا هستند.

 

انواع  قطارهای شرکت رجا

قطارهای چهار تخته:

کلاس ویژه: زندگی با شام ویژه، زندگی با شام، زندگی با عصرانه، سیمرغ، سبز ویژه، سبز

کلاس1: غزال، پلور سبز

کلاس2: لوکس چهارتخته، البرز (لوکس 4تخته)

کلاس3: چهارتخته خلیج فارس

قطارهای شش تخته:

کلاس1: میلاد (لوکس6 تخته)

کلاس2: پارسی ( لوکس 6 تخته)

کلاس3: زاگرس

سالنی/صندلی:

کلاس ویژه: تندروی پردیس

کلاس1: صبای ویژه

کلاس2: صبا (اتوبوسی دو طبقه)، ارم (ریل باس)

کلاس3: اتوبوسی، دو طبقه مترویی، معمولی صندلی( کوپه)

 

روش خرید اینترنتی بلیط قطار

برای خرید اینترنتی بلیط قطار فقط باید اینترنت موبایل یا تبلت خودتان را روشن کنید و  وارد یک سایت خرید بلیط قطار شوید؛ البته همه ی سایت ها معتبر نیستند ولی نگران نباشید؛ ما به شما یکی از معتبرترین سامانه های فروش بلیط قطار را معرفی می کنیم. ما؛ یک از معتبرترین سامانه های دارای نشان اعتماد تجارت الکترونیک است که با ارائه ی خدمات بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و رزرو هتل، به عنواع یک مرجع گردشگری محسوب می شود.

 

طریقه ی خرید از ما

وارد سایت ما شوید، با انتخاب بخش قطار وارد صفحه ی اطلاعات مسیر می شوید که در آنجا باید با انتخاب مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت و در نهایت با کلیک روی عبارت جستجو، وارد  صفحه ی خرید بلیط قطار بشوید. در این صفحه، انواع قطارهایی که در طول شبانه روز در مسیر انتخابی حرکت دارند به همراه ساعت حرکت و قیمت بلیط، قابل مشاهده است. کمی صبور باشید و با نگاهی به  قیمت بلیط قطار و با مقایسه ی آن ها قطار دلخواه خود را رزرو کنید. جهت اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید.

 

[ بازدید : 59 ]

[ چهارشنبه 29 فروردين 1397 ] 13:09 ] [ شرمین ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]